نتایج جستجو برای عبارت :

دانلود منابع درس داستان کوتاه با لینک مستقیم

shirazart.blog.ir 
**" داستان کوتاه " که شاخه ای از ادبیات داستانی منثور است ، به طور تقریب دارای سابقه ای یکصد و پنجاه ساله در جهان است .داستان کوتاه معمولا از هزار و پانصد تا پانزده هزار کلمه را شامل می شود ." ارنست همینگوی " و " جیمز جویس" با آثار خود معیارهای تازه ای را برای داستان کوتاه خلق کرده اند .
** از میان داستانهای کوتاه فارسی ، نمونه های زیر شایان ذکرند: یکی بود یکی نبود ، اثر : جمال زاده _ زن زیادی ، سه تار و پنج داستان ، اثر : جلال آل احمد_ شهری چون
داستان ذره ناشناخته، داستانی کوتاه و علمی تخیلی تألیف شده در کانون نشر علم رازا است. 
مقدمه داستان:
جملاتی رو که دارم میخونم باورم نمیشه دست نوشته های فردی است که تحقیقاتش سفر به مریخ را ممکن کرد ... 
لینک دانلود PDF داستان در ادامه ....
دانلودعنوان: داستان علمی تخیلی ذره ناشناخته حجم: 212 کیلوبایت
کتاب صوتی زن زیادی جلال آل احمد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب صوتی زن زیادی - جلال آل احمد - کتابراهwww.ketabrah.ir › کتاب صوتی › داستان و رمان ایرانیکتاب صوتی زن زیادی نوشته جلال آل احمد، دربردانده‌ی 9 داستان کوتاه در مورد زنان و دردهای ... زن زیادی یکی از مهم‌ترین آثار جلال آل احمد است که دیدگاه او را درباره خرافات و ...
داستان زن زیادی اثر جلال آل احمد - نوارwww.navaar.ir › audiobook › داستان-
کتاب صوتی زن زیادی اثر جلال آل احمد    

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب صوتی زن زیادی - جلال آل احمد - کتابراهwww.ketabrah.ir › کتاب صوتی › داستان و رمان ایرانیکتاب صوتی زن زیادی نوشته جلال آل احمد، دربردانده‌ی 9 داستان کوتاه در مورد زنان و دردهای ... زن زیادی یکی از مهم‌ترین آثار جلال آل احمد است که دیدگاه او را درباره خرافات و ...
داستان زن زیادی اثر جلال آل احمد - نوارwww.navaar.ir › audioboo
روزی گاندی در حین سوار شدن به قطار یک لنگه کفشش درآمد و روی خط آهن افتاد. او به خاطر حرکت قطار نتوانست پیاده شده و آن را بردارد. در همان لحظه گاندی با خونسردی لنگه دیگر کفشش را از پای درآورد و آن را در مقابل دیدگان حیرت‌زده اطرافیان طوری به عقب پرتاب کرد که نزدیک لنگه کفش قبلی افتاد.

یکی از همسفرانش علت امر را پرسید.گاندی خندید و در جواب گفت: مرد بینوائی که لنگه کفش قبلی را پیدا کند، حالا می‌تواند لنگه دیگر آن را نیز برداشته و از آن استفاده نم
BluRay,Lily and Jim 1997,x265 HEVC,انیمیشن کوتاه,خلاصه داستان,دانلود Lily and Jim 1997 720p,دانلود انیمیشن Lily and Jim 1997,دانلود انیمیشن با لینک مستقیم,دانلود انیمیشن لیلی و جیم,دانلود انیمیشن لیلی و جیم Lily and Jim 1997,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Lily and Jim 1997 1080p,زبان اصلی,عاشقانه,
ادامه مطلب
داستان ذره ناشناخته، داستانی کوتاه و علمی تخیلی تألیف شده در کانون نشر علم رازا است. 
مقدمه داستان:
جملاتی رو که دارم میخونم باورم نمیشه دست نوشته های فردی است که تحقیقاتش سفر به مریخ را ممکن کرد ... 
لینک دانلود PDF داستان در ادامه ....
دانلودعنوان: داستان علمی تخیلی ذره ناشناخته حجم: 212 کیلوبایت
The Meaning of Life 2005,بلوری,خلاصه داستان,داناود انیمیشن The Meaning of Life 2005,دانلود The Meaning of Life 2005 720p,دانلود انیمیشن کوتاه,دانلود انیمیشن معنای زندگی The Meaning of Life 2005,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Meaning of Life 2005 1080p,دوبله فارسی,زبان اصلی,سیر تکامل بشر,
ادامه مطلب
A Charlie Brown Christmas 1965,BluRay,انیمیشن کمدی,داستان انیمیشن A Charlie Brown Christmas,دانلود A Charlie Brown Christmas 1080p,دانلود انیمیشن A Charlie Brown Christmas,دانلود انیمیشن A Charlie Brown Christmas 720p,دانلود انیمیشن کریسمس چارلی براون,دانلود انیمیشن کوتاه A Charlie Brown Christmas 1965,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی A Charlie Brown Christmas,
ادامه مطلب
دیشب به داستان کوتاهی از جان اسکالزی نویسنده‌ی معروف جنگ پیرمرد برخوردم، که خوندم و به نظرم جالب اومد.
تا نیمه‌های دیشب ترجمه‌ش کردم و تا نیمه‌های امروز ویرایش. تقدیم.

پ.ن) و البته با این خبر که مشغول کار روی داستان کوتاه دیگه‌ای هم هستم.

داستان کوتاه وقتی ماست حکومت را به دست گرفت
نام حضرت امیر المومنین علیه السلام در قرآن
شیخ محمد بن احمد بن شاذان قمی رضوان الله علیه عالم بزرگ شیعه روایت کرده است:
حدثنا جعفر بن محمد بن قولویه رحمه الله ، قال حدثنی علی بن الحسن النحوی قال : حدثنی أحمد بن محمد ، قال : حدثنی منصور بن أبی العباس ، قال : حدثنی علی بن أسباط ، عن الحكم بن بهلول ، قال : حدثنی أبو هما[م] قال : حدثنی عبد الله بن اذینة ، عن جعفر بن محمد ، عن أبیه ، عن علی بن الحسین ، عن أبیه قال : قام عمر بن الخطاب إلى النبی صلى الله علیه
Legend of the Boneknapper Dragon 2010,انیمیشن Legend of the Boneknapper Dragon با دوبله فارسی,بدون سانسور,داستان انیمیشن Legend of the Boneknapper Dragon 2010,دانلود Legend of the Boneknapper Dragon 2010 1080p,دانلود انیمیشن Legend of the Boneknapper Dragon 2010,دانلود انیمیشن افسانه اژدهای استخوانی,دانلود انیمیشن کوتاه,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Legend of the Boneknapper Dragon 2010,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Legend of the Boneknapper Dragon 2010,دانلود کارتون Legend of the Boneknapper Dragon 2010 720p,
ادامه مطلب
سلام به بینندگان عزیز 
اگر مایل هستید می تونید داستان های کوتاه، شعر، متن و حتی داستان های بلند خودتون رو برای ما ارسال کنید تا در وبلاگ قرار داده بشه
ارسال متن ها از طریق :ghassam.m84@gmail.com
ارسال متن ها مانند نمونه زیر و به ترتیب باشد:
نام و نام خوانوادگی
نوع متن (شعر، داستان...) 
عنوان 
متن
مطالب ارسالی پس از تایید در وبلاگ قرار می گیرد.
حتما شرکت کنید
Weekends 2017 1080p BluRay,آخر هفته ها,انیمیشن Weekends 2017 آخر هفته ها,انیمیشن آخر هفته ها Weekends,انیمیشن کوتاه,بهترین انیمیشن کوتاه,ترور خیمنس,دانلود انیمیشن Weekends 2017,دانلود انیمیشن Weekends 2017 دوبله فارسی,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود کارتون کوتاه,درام,زیرنویس فارسی Weekends 2017,سایت دوستی ها,فیلم کوتاه آخر هفته‌ها 2017,نامزد اسکار,ویک اندز,
ادامه مطلب
دانلود فیلم Playdate with Destiny 2020

ژانر فیلم : انیمیشن, کوتاه, کمدی, خانوادگی, عاشقانه
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : David Silverman
نویسنده : James L. Brooks, Tom Gammill, Max Pross
بازیگران :
محصول کشور :
تاریخ اکران : 06 Mar 2020
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : داستان فیلم در مورد مگی با پسر بچه ای خود است که در پارک مشغول بازی هستند و…
دانلود فیلم Playdate with Destiny 2020
دانلود داستان عاشق کم رو
    این داستان, داستانی عاشقانه که توسط بنده نوشته شده است.این رمان ,ماجرای عاشق شدن پسری نوجوان به نام حسین است. او کم رو و خجالتی است و می خواهد به عشقش برسد و...
برای دانلود داستان به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
دانلود آهنگ پازل بند کوتاه بیا + متن اهنگ 
Download New Music Puzzel Band – Koutah Bia
دانلود آهنگ جدید پازل بند به نام کوتاه بیا با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
متن آهنگ کوتاه بیا پازل بند 
تنگه دلم خیلی ولی نمیارم به روتمقصر منم که باید بگم بار آخرم بودکه عاشق شدم ولی نبود دست خودمطرز نگات برگ برندت بود

میتونستم برم خیلی زودتر از این حرفانشد راضی دلم اما که دل بکنهبار اولی که ما همو دیدیم دلم رفتوباید رد میشدم از تو مثل همه
♥♥♥♥
کوتاه ب
Fishtales 2018 1080p,Fishtales 3 2018 BluRay,انیمیشن Fishtales 3 دوبله فارسی,انیمیشن داستان ماهی Fishtales 3 2018 با دوبله فارسی,داستان ماهی 3,دانلود انیمیشن Fishtales 3 2018,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود زیرنویس فارسی Fishtales 3 2018,دانلود کارتون داستان ماهی,دانلود مستقیم Fishtales 3 2018,دوبله فارسی,سایت دانلود فیلم,سایت دوستی ها,فیش تیلز,قسمت سوم انیمیشن داستان ماهی,
ادامه مطلب
BluRay,Get a Horse! 2013,دانلود انیمیشن Get a Horse 2013,دانلود انیمیشن کوتاه Get a Horse! 2013,دانلود انیمیشن یک اسب بگیر Get a Horse! 2013,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Get a Horse! 2013,دانلود فیلم کوتاه Get a Horse! 2013 720p,دانلود مستقیم Get a Horse! 2013 1080p,
ادامه مطلب
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.
A Warrior's Tail 2015,x265 HEVC,داستان یک جنگجو,دانلود A Warrior's Tail 2015 720p,دانلود انیمیشن A Warrior's Tail 2015,دانلود انیمیشن داستان یک جنگجو 2015,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون جدید,دانلود مستقیم انیمیشن A Warriors Tail 2015,دوبله فارسی,
ادامه مطلب
گیم اف ترونز فصل 1 قسمت 2 از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
سریال بازی تاج وتخت فصل 1 قسمت2 دوبله به فارسی HD
دانلود زمان دوم سریال گیم اف ترونز دانلود زمان دوم سریال گیم اف ترونز دانلود سریال گیم اف ترونز زمان 2 دانلود زمان دوم سریال بازی کلاه و تخت Game Of Thrones Season 2 دانلود سریال Roswell New Mexico زمان 1 بخش 12 همه . ▶ 48 32 Jul 29 2018 به همه کیفیت داستان هفت خانواده اشرافی به هدف حاکمیت بر کشور داستان ای وستروس سر کیفیت ستیز به داستان از جایی آغاز می شود که.
ادامه مط
گویند عارفی قصد حج کرد. فرزندش از او پرسید: پدر کجا می خواهی بروی؟ پدر گفت: به خانه خدایم. پسر به تصور آن که هر کس به خانه خدا می رود، او را هم می بیند! پرسید: پدر! چرا مرا با خود نمی بری؟ گفت: مناسب تو نیست. پسر گریه سر داد. پدر را رقت دست داد و او را با خود برد. هنگام طواف پسر پرسید: پس خدای ما کجاست؟ پدر گفت: خدا در آسمان است. پسر بیفتاد و بمرد! پدر وحشت زده فریاد برآورد: آه ! پسرم چه شد؟ آه فرزندم کجا رفت؟ از گوشه خانه صدایی شنید که می گفت: تو به زیارت خ
گویند عارفی قصد حج کرد. فرزندش از او پرسید: پدر کجا می خواهی بروی؟ پدر گفت: به خانه خدایم. پسر به تصور آن که هر کس به خانه خدا می رود، او را هم می بیند! پرسید: پدر! چرا مرا با خود نمی بری؟ گفت: مناسب تو نیست. پسر گریه سر داد. پدر را رقت دست داد و او را با خود برد. هنگام طواف پسر پرسید: پس خدای ما کجاست؟ پدر گفت: خدا در آسمان است. پسر بیفتاد و بمرد! پدر وحشت زده فریاد برآورد: آه ! پسرم چه شد؟ آه فرزندم کجا رفت؟ از گوشه خانه صدایی شنید که می گفت: تو به زیارت خ
هوای راهرو دادگاه گرفته و خفه بود. چهره غضبناک پیرمرد در هم گره خورده بود و پسر مدام با التماس می‌گفت: آقا غلط کردم، تو رو به خدا مرا ببخشید... پیرمرد با غیظ پسر را نگاه کرد و به یاد حرف پزشک افتاد: متاسفم، خانم شما سکته قلبی کرده و در دم... اشک روی گونه‌اش لغزید. باز صدای پسرک در گوشش پیچید: غلط کردم آقا! من فقط شوخی کردم، خانومتان که گوشی را برداشت گفتم شوهرتان تصادف کرده و مرده! به خدا همین!
سایت یک تیر بهترین سایت کوتاه کننده لینک فارسی با دامنه کوتاه میباشد که امکان انتخاب از بین سه دامنه مختلف را دارد همچنین میتوانید برای خودتان دامنه اختصاصی خریداری کنید و لینک های کوتاه خود را با آن دامنه کوتاه کنید همچنین میتوانید لینک های خود را با آدرس اختصاصی کوتاه کنید بر روی آنها رمز عبور بگذارید تاریخ انتقضا تعیین کنید و همچنین لینک هوشمند بسازید تا برای کشور های مختلف ،دستگاه های مختلف مانند موبایل کامپیوتر لپ تاب و یا سیستم عامل
چون خدای تبارک و تعالی خواست جان ابراهیم را بگیرد ملک الموت را فرستاد و او گفت: یا ابراهیم درود بر تو. ابراهیم فرمود: ای عزرائیل برای دیدن من آمدی یا برای مرگم؟ گفت: برای مرگ و باید اجابت کنی. ابراهیم گفت: دیدی که دوستی دوست خود را بمیراند؟ خطاب آمد: ای عزرائیل به ابراهیم بگو: دوستی را دیدی که ملاقات دوستش را بد بدارد؟ براستی که هر دوستی خواهان ملاقات دوست است.
پکیج کامل منابع درس داستان بلند کارشناسی ارشد
دانشگاه پیام نورداستان بلند جزوه دروس اصلی و اختصاصی ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ اراﺋﻪ دروس داﻧﺸﺎﻩ ﻴﺎم نور  ﺎرﺷﻨﺎﺳ ارﺷﺪ زﺑﺎن و ادﺑﻴﺎت انگلیسی می باشد.

دانلود پکیج کامل منابع درس داستان بلند در ادمه مطلب
ادامه مطلب
مرد هدیه ای که چند لحظه پیش از خانمی گرفته بود را محکم به سینه اش چسبانیده بود و طول خیابان را طی می کرد. به فکرش افتاد، این یادگاری را برای همیشه نگهداری کند. ولی از حواس پرتی و شلختگی خودش می ترسید. توی مسیر همش به این فکر می کرد که چگونه از این هدیه ارزشمند مراقبت کند. فکری به ذهنش رسید. وارد خانه که شد هدیه را جلوی سینه اش گرفت و گفت: (تقدیم به همسر عزیزم) همسرش تا آخر عمر، آن هدیه را مثل تکه ای از بدن خودش مواظبت می کرد.
روزی ابلیس نزد فرعون رفت. فرعون خوشه‌ای انگور در دست داشت و تناول می‌کرد. ابلیس گفت: آیا می‌توانی این خوشه انگور تازه را به مروارید تبدیل کنی؟ فرعون گفت: نه. ابلیس به لطایف‌الحیل و سحر و جادو، آن خوشه انگور را به خوشه‌ای مروارید تبدیل کرد. فرعون تعجب کرد و گفت: احسنت! عجب استاد ماهری هستی. ابلیس خود را به فرعون نزدیک کرد و یک پس گردنی به او زد و گفت: مرا با این استادی و مهارت حتی به بندگی قبول نکردند، آن وقت تو با این حماقت، ادعای خدایی می‌کنی
خورشید غروب کرده بود. مرد از فرط خستگی و سرما بی رمق روی زمین افتاد. نیمه شب از شدت تشنگی در خواب نالید. گل ساقه اش را خم کرد و قطره های شبنم را در دهان مرد غلتاند. علف های سبز اطراف مرد رشد کردند تا گرمش کنند و خوررشید صبحگاهی آنقدر بر بدنش تابید تا گرمش کرد. مرد غلتید تا بیدار شود. با این کار علفها را زیر بدنش له کرد و با دستش ساقه گل را شکست و چشمش که به خورشید افتاد گفت: «ای لعنت به این خورشید، باز هم امروز هوا گرم است».
دانلود کتاب صوتی 1984 اثر جورج اورول MP3

دانلود فایل

کتاب صوتی 1984 - پایگاه دانلود رایگان کتاب | دانلود کتابwww.takbook.com › book › کتاب-صوتی-1984۲ مرداد ۱۳۹۶ - دانلود کتاب صوتی 1984 اثر جورج اورول. دانلود کتاب صوتی ۱۹۸۴ اثر جورج اورول. پس از انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا فروش کتاب ...
دانلود رمان 1984 همراه با کتاب صوتی - Download.irdownload.ir › دانلود-رمان-1984دانلود رمان 1984 همراه با کتاب صوتی دانلود کتاب زیبای 1984 اثر جورج اورول . اریک آرتور بلر (Eric A
1080p,720p,BluRay,The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore 2011,برنده اسکار,بلوری,داستان انیمیشن موریس 2011,دانلود انیمیشن کوتاه,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون جدید,دانلود مستقیم The Fantastic Flying Books of Mr Morris Lessmore,دوبله فارسی,زبان اصلی,
ادامه مطلب
پسر به دختر گفت: متن زیبایی است، تا من بروم آبی به صورتم بزنم تو آن را بخوان. در آن متن نوشته شده بود: خانم زرنگ! از این به بعد با هیچ پسری دوست نشو، اگر هم شدی، پیشنهاد رفتن به رستوران را قبول نکن! حالا این دفعه پول ناهار را حساب کن تا دفعه دیگر هوس دوستی با پسران و غذای مجانی نکنی! با این حال غذای خوشمزه ای بود. مرسی!
اکثر انسان ها فقط برای امرزش گناهان از ذکر استغفار استفاده می کنند. بیشر افراد با دیگر خواص شفگت انگیز ذکر استغفار اشنا نیستند. در این مطلب به برسی خواص ذکر اسغفار، ذکر استغفار در گفتار پیامبران و امامان و نقل یک داستان کوتاه از آیت‌ الله بهجت(ره) پرداخته ایم.
ادامه مطلب
دانلود فیلم The Silence of the Marsh 2019

ژانر فیلم : هیجان انگیز
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : Marc Vigil
نویسنده :
بازیگران : Pedro Alonso, Nacho Fresneda, Carmina Barrios
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : داستان این فیلم درباره ی نویسنده ایی است که داستان های جنایی می نویسد. او روزی متوجه می شود که داستان های او بسیار با جهان واقعی فاصله دارد و …
دانلود فیلم The Silence of the Marsh 2019
لطفا برای درک بهتر داستان و فهمیدن اینکه توی داستان اصلا چه خبره،مجموعه رو از اول بخونید.من متعجبم چون با تموم تاکید هایی که کردم،تعداد دانلود های پسر بهشت که جلد پنجمه،از تعداد دانلود های امپراطوری گرگ ها که جلد اوله و باید اول اون رو دانلود کرد،بیشتره.آخه چرا اهمیت نمی دید.به خدا با این روش اصلا نمی فهمید توی داستان کی کیه و چه خبره.پس برای خودتونم که شده،مجموعه رو از اول بخونید.خواهش میکنم.
داستان کوتاه دندان

ناخودآگاه و از شدت دندان درد، در جواب سوال دختر کوچکم که پرسید: مامان جون کجا میری؟با عصبانیت و فریاد جواب دادم: میرم دندون بکشم!رها، ناراحت و سرخورده، بدون اینکه حرفی بزند، به اتاقش رفت‌.من که از درد دندان کلافه بودم، توجه ای به او نکردم. مشغول بستن بند کفش‌هایم بودم که رها با کاغذی در دست پیش من برگشت و گفت: بیا مامان جون، ناراحت نباش من برات کشیدم!نگاهی به برگهٔ کاغذ انداختم، یک دندان را نقاشی کرده بود. با شرمندگی نگاه
داستان کوتاه دندان

ناخودآگاه و از شدت دندان درد، در جواب سوال دختر کوچکم که پرسید: مامان جون کجا میری؟با عصبانیت و فریاد جواب دادم: میرم دندون بکشم!رها، ناراحت و سرخورده، بدون اینکه حرفی بزند، به اتاقش رفت‌.من که از درد دندان کلافه بودم، توجه ای به او نکردم. مشغول بستن بند کفش‌هایم بودم که رها با کاغذی در دست پیش من برگشت و گفت: بیا مامان جون، ناراحت نباش من برات کشیدم!نگاهی به برگهٔ کاغذ انداختم، یک دندان را نقاشی کرده بود. با شرمندگی نگاه
Bao 2018 1080p BluRay,انیمیشن بائو Bao 2018 زبان اصلی,دانلود انیمیشن دیزنی Bao 2018,دانلود انیمیشن کوتاه بائو 2018,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود زیرنویس فارسی Bao 2018,دانلود مستقیم انیمیشن Bao 2018,دوبله فارسی,کارتون بائو Bao 2018 با لینک مستقیم,والت دیزنی,
ادامه مطلب
دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. admin; دانلود ... شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین ... زبان کتاب : فارسی.
دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتابwww.takbook.com › 223865-audio-ebook › دانلود-کت...۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی ش
BluRay,Knick Knack 1989,انیمیشن کوتاه پیکسار,بلوری,خرت و پرت,دانلود Knick Knack 1989 720p,دانلود انیمیشن Knick Knack 1989,دانلود انیمیشن خرت و پرت Knick Knack 1989,دانلود انیمیشن کوتاه,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون Knick Knack 1989,دانلود مستقیم انیمیشن Knick Knack 1989 1080p,
ادامه مطلب
شبی، برف فراوانی آمد و همه‌جا را سفیدپوش کرد. ‏دو پسر کوچک با هم شرط بستند که از روی یک خط صاف، از راهی عبور کنند که به مدرسه می‌رسید. ‏یکی از آنان گفت: «کار سا د‏ه‌ای است!»، بعد به زیر پای خود ‏نگریست که با دقت گام بردارد. پس از پیمودن نیمی از مسافت، سر خود ‏را بلند کرد ‏تا به ردّپاهای خود ‏نگاه کند. متوجه شد که به صورت زیگ زاگ قدم برد‏اشته است. دوستش را صدا زد ‏و گفت: سعی کن که این کار را بهتر از من انجام دهی. ‏پسرک فریاد ‏زد: کار سا ده‌ای ا
می شه گفت شاخص ترین شاعران در حیطه ی غزل پست مدرن "سید مهدی موسوی" و "فاطمه اختصاری" هستن.
در زمینه ی رمان پست مدرن و داستان کوتاه پست مدرن هم می تونیم از "بهمن انصاری" اسم بیاریم، که گویا اولین رمان پست مدرن تاریخ ادبیات فارسی ایران (به نام "مسلخ روح") رو منتشر کرده و یه مجموعه داستان به نام "سرزمین جذامی ها" داره که حدود نیمی از داستان هاش در سبک پست مدرن هستش.
-------
یکی از اساسی ترین ویژگی های غزل پست مدرن، اینه که زمان نداره! یعنی نویسنده (اگه کتاب
جوانی از بیکاری رفت باغ وحش پرسید: استخدام دارید؟ یارو گفت مدرک چی داری؟ گفت: دیپلم. یارو گفت: یه کاری برات دارم، حقوقشم خوبه پسره قبول کرد. یارو گفت: ما اینجا میمون نداریم میتونی تا میمون برامون میاد بری توی پوست میمون و تو قفس نقش میمون بازی کنی. چند روزی گذشت. یه روز جمعه که شلوغ شده بود، پسره توی قفس پشتک وارو میزد. از میله ها بالا پایین می رفت. جوگیر شد زیادی رفت بالای درخت. از اون طرف افتاد تو قفس شیر. داد زد کمک. شیره دستشو گذاشت رو دهنش و گف
دانلود انیمیشن جدید داستان اسباب بازی: چراغ زندگی Toy Story: Lamp Life 2020
Download Animation Toy Story: Lamp Life 2020
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ , 4K و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت انیمیشن چراغ زندگی
ژانر فیلم : کوتاه، خانوادگی، فانتزی
زبان فیلم : زبان اصلی
سال انتشار : 2020
محصول کشور : آمریکا
کارگردان :
کیفیت : 4K / 1080p / 720p / 480p
بازیگران :
خلاصه داستان : این انیمیشن در واقع یک داستان کوتاه از زندگی بو پیپ است که بر اساس انیمیشن Toy St
کارگردان :
بازیگران :
خلاصه داستان : این انیمیشن در واقع یک داستان کوتاه از زندگی بو پیپ است که بر اساس انیمیشن Toy St
کارگردان :
بازیگران :
پادشاهی در یک شب سرد زمستان از قصر خارج شد. هنگام بازگشت سرباز پیری را دید که با لباسی اندک در سرما نگهبانی می داد. از او پرسید: آیا سردت نیست؟ نگهبان پیر گفت: چرا ای پادشاه اما لباس گرم ندارم و مجبورم تحمل کنم. پادشاه گفت: من الان داخل قصر می روم و می گویم یکی از لباس های گرم مرا را برایت بیاورند. نگهبان ذوق زده شد و از پادشاه تشکر کرد. اما پادشاه وعده اش را فراموش کرد. صبح روز بعد جسد سرمازده پیرمرد را در حوالی قصر پیدا کردند، در حالی که در کنارش
اکثر انسان ها فقط برای امرزش گناهان از ذکر استغفار استفاده می کنند. بیشر افراد با دیگر خواص شفگت انگیز ذکر استغفار اشنا نیستند. در این مطلب به برسی خواص ذکر اسغفار، ذکر استغفار در گفتار پیامبران و امامان و نقل یک داستان کوتاه از آیت‌ الله بهجت(ره) پرداخته ایم.
ادامه مطلب
کارگردان :
بازیگران :
من تازه الان میخوام شروع کنم. یه کتاب نچندان جدید که یه بار نصفه خوندمش یادم نیست چرا ولش کردم فکر کنم وسط امتحانا بودو دیگه سراغش نرفتم. کتاب دربارهٔ رمان و داستان کوتاه نوشتهٔ سامرست موام  ترجمهٔ کاوه دهقان نشر علمی فرهنگی. این کتاب در مورده یسری کتاب از نویسنده های مختلف هست که موام انتخاب کرده و در موردشون نوشته. 
وقتی بچه بودم کتاب‌های آگاتاکریستی و ولف‌گانگ اِکه باعث شد تا شغل رویاهام کارآگاهی بشه. گرچه هیچ وقت مسیر زندگیم حتی به نزدیکی این کار نرسید ولی صفحه حوادث روزنامه‌ها و منابع اینترنتی پلیسی و جنایی رو از من نگرفت.
حالا، بعد از سال‌ها داستان‌های واقعی جنایی خوندن، حیفه که اون‌ها رو تو وبلاگی ننویسم. چون بعضی‌ها بسیار خاص و جالبن و در منابع فارسی هم هیچ خبری ازشون نیست.
دوران قرنطینه کرونا فرصتی برای این کار شد. امیدوارم بعد از اون هم ادا
Free Download How The Grinch Stole Christmas 1966,Grammy Awards,چاک جونز,چگونه گرینچ کریسمس را دزدید,داستان کودکانه,دانلود How The Grinch Stole Christmas 1966 720p BluRay,دانلود انیمیشن How The Grinch Stole Christmas 1966 با زیرنویس فارسی,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود مستقیم How The Grinch Stole Christmas 1966,دوبله فارسی,زبان اصلی,کریسمس,کمدی,کوتاه,
ادامه مطلب
خب گفتم همش که قرار نیست براتون داستان های ترسناک طولانی طولانی بزارم که وسطشم حوصلتون سربره!!
این بار اومدم با داستان دو جمله ای بترسونمتون:)
داستانی رو که در زیر قراره بخونین اثر فردریک بروان است که در سال 1948 نوشت ...
اخرین انسان زمین تنها در اتاقش نشسته بود که ناگهان در زدند!!
خب زیادی ..شعره ولی هرزگاهی تنوع هم تو پست هامون خوبه بنظرم :)
دانلود کتاب صوتی زندگی پیش رو اثر ماندگار رومن گاری

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی زندگی پیش رو اثر ماندگار رومن گاری ...bookmax.ir › دانلود-کتاب-صوتی-زندگی-پیش-رو-اثر...۱۳ آبان ۱۳۹۸ - دانلود بهترین کتاب های الکترونیکی ، جدیدترین کتاب های صوتی ، کتاب های رایگان ، فیلم های آموزشی ، کتاب های دانشگاهی ، مقالات دانشجویی و ...
دانلود رایگان کتاب زندگی در پیش رو نوشته رومن گاری ترجمه ...parstuts.ir › کتاب › رماندانلود PDF رایگان کتاب زندگی در پیش
در یک شب تاریک مردی در پیاده رو خیابانی پای تیر چراغ برق دنبال چیزی می گشت. رهگذری او را دید و پرسید: دنبال چه می گردی؟ مرد گفت: دنبال دسته کلیدم می گردم. رهگذر پرسید: آن را اینجا گم کردی؟ مرد گفت: نه، فکر می کنم چند قدمی عقب تر، از دستم افتاده باشد. رهگذر پرسید: پس چرا اینجا دنبال آن می گردی؟ مرد گفت: چون اینجا نور بیشتر است.
تحقیق منابع تغذیه سوئیچینگ
دانلود تحقیق رشته برق با موضوع منابع تغذیه سوئیچینگ، در قالب فایل word و در حجم صفحه. اکنون همه کشورهای جهان حتی در جهان سوم به طراحی و ساخت این نوع از منابع تغذیه پرکاربرد می پردازند. اما با این وجود متأسفانه هنوز این منبع تغذیه در ایران ناشناخته مانده و همه روزه مقدار زیادی از ...
بالاخره بعد از نزدیک هشت ماه چشم انتظاری، امروز خبر گرفتن مجوز چاپ کتابم صادر شد. مجموعه ای از بیست داستان کوتاه که خیلی رویشان کار کرده ام. شاید اغراق نباشد بگویم روی یک داستان سه صفحه ای صد هزار تومان هزینه کرده ام. از هزینه نقد و وقتی که روی هرکدام گذاشته ام و کلاس هایی که بابت آموزش داستان گذرانده ام و ...
ادامه مطلب
John Henry 2000,جان هنری,دانلود John Henry 2000 720p,دانلود انیمیشن John Henry 2000,دانلود انیمیشن جان هنری John Henry 2000,دانلود انیمیشن کوتاه,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن John Henry 2000,دانلود مستقیم انیمیشن John Henry 2000 1080p,زبان اصلی,والت دیزنی,
ادامه مطلب
A Wizard's Tale 2019,Here Comes the Grump 2019 1080p x264 BluRay,داستان یک جادوگر,دانلود انیمیشن Here Comes the Grump 2019,دانلود انیمیشن داستان یک جادوگر A Wizards Tale 2019,دانلود دوبله فارسی کارتون Here Comes the Grump,دانلود رایگان انیمیشن Here Comes the Grump,دانلود زیرنویس فارسی Here Comes the Grump 2019,دانلود فیلم Here Comes the Grump 2019 با دوبله فارسی,
ادامه مطلب
مثل هر شب دیر به خانه آمد. حوصله جواب و پرسش های مادرش را نداشت. خودش هم از بیکاری خسته شده بود. صاحبخانه دوباره پولش را می خواست. در آمد پدرش که کارگری ساده بود، هزینه ها را کفاف نمی کرد. همین دیروز با مادرش دعوایش شد. فریاد زد: می گویی چه کار کنم؟ کار پیدا نمی شود. و مادر سکوت کرده بود. وارد هال شد. همه خواب بودند. مادر یادداشتی برایش گذاشته بود: "امیر جان، دیگر برای پیدا کردن کار عجله نکن! از امروز در یکی از خانه های بالای شهر کلفتی می کنم. دوست ند
دانلود پاورپوینت تخصیص منابع
فرمت فایل: پاورپوینت pptx
تعداد اسلایدها: 50 اسلاید
حجم فایل: 741 کیلوبایت
تعریف:تخصیص منابع عبارتست از تقسیم و توزیع خدمات و امکانات بین مردم و برنامه های موجودعلل ضروری بودن تصمیم گیری در خصوص تخصیص منابع1– افزایش تعداد بیماران قابل درمان2 – تکنولوژی های جدید و گران قیمت3 – افزایش انتظارات عمومی4– محدودیت منابع
سطوح مختلف تخصیص منابع در مراقبتهای بهداشتی درمانیسطح کلانسطح میانیسطح خرد یا پایین
لینک دانلود فا

دانلود آهنگ با کیفیت 320

دانلود آهنگ با کیفیت 128

پخش آنلاین

متن موزیک :
تنگه دلم خیلی ولی نمیارم به روتمقصر منم که باید بگم بار آخرم بود
که عاشق شدم ولی نبود دست خودمطرز نگات برگ برندت بود
میتونستم برم خیلی زودتر از این حرفانشد راضی دلم اما که دل بکنه
بار اولی که ما همو دیدیم دلم رفتوباید رد میشدم از تو مثل همه
کوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیاکو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بیا
کوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیاکو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بیا
نشد وسط ن
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین سال‌های ...
دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر علی مح
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین سال‌های ...
دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر علی مح
پسر جوان آن قدر عاشق دختر بود که گفت: تو نگران چی هستی؟ دختر جوان هم حرفش را زد: همون طور که خودت می‌دونی مادرت پیره و جز تو فرزندی نداره... باید شرط ضمن عقد بگذاریم که اگر زمین گیر شد، اونو به خونه ما نیاری و ببریش خانه سالمندان. پسر جوان آهی کشید و شرط دختر را پذیرفت... هنوز شش ماه از ازدواجشان نگذشته بود که زن جوان در یک تصادف اتومبیل قطع نخاع و ویلچر نشین شد. پسر جوان رو به مادرش گفت: بهتر نیست ببریمش آسایشگاه؟ مادر پیرش با عصبانیت گفت: مگه من م
دانلود آهنگ پازل بند – کوتاه بیا
Download New Music Puzzle Band – Kootah Bia

دانلود آهنگ پازل بند کوتاه بیا

متن آهنگ پازل بند با نام کوتاه بیا

تنگه دلم خیلی ولی نمیارم بروت مقصر منم لعنت به من باورم آخرم بود
که عاشق شدم ولی نبود دست خودم طرز نگات برگ برندت بود
میتونستم برم خیلی زودتر از این حرفا نشد راضی دلم اما که دل بکنه
بار اولی که ما همو دیدیم دلم رفت و باید رد میشدم از تو مثل همه
کوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد ی

کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلودفایل

دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر عل
خانم معلم رو به شاگردهای کلاس اول گفت: بچه‌ها، حالا هر کس باید آخرین صحنه‌ای رو که دیروز یا دیشب تو منزلشون دیدن نقاشی کنه. زود باشین بچه‌های خوب. نیم ساعت بعد خانوم مشغول نمره دادن به نقاشی‌ها شد، بعضی از بچه‌ها خانواده‌شان را مشغول تماشای تلویزیون کشیدند، چند نفری میز شام را کشیدند و... تا اینکه خانم با تعجب به نقاشی یکی از بچه‌ها خیره شد و پرسید: ببینم کوچولو، تو مطمئنی این صحنه رو توی خونه تون دیدی؟ و کودک شش ساله قسم خورد که دیده، خانو
تاجری قبل از عزیمت به سفری طولانی با همسرش خداحافظی کرد. همسرش گفت: تو هیچ وقت هدیه ای قابل برایم نیاوردی. مرد جواب داد: امان از دست شما زنهای نا شکر! هر چه که من به تو داده ام ارزش سالها کار داشته است. چه چیز دیگر می توانم به تو بدهم؟ زن گفت: چیزی که به زیبایی خود من باشد. سفر مرد 2 سال طول کشید و زن منتظر هدیه اش بود. عاقبت شوهرش از سفر بازگشت و گفت: بالاخره چیزی پیدا کردم که به زیبایی توست. البته بر ناسپاسی تو گریستم اما به این نتیجه رسیدم که آن چیز
نگهبانی می دید هر هفته یک پیرزن یک قایق موتوری پر از خاک و شن را از این سمت ساحل به آن سمت ساحل می برد. نگهبان هر چه داخل قایق را وارسی می کرد، چیزی جز خاک و شن بی ارزش پیدا نمی کرد. چند سال بعد وقتی نگهبان بازنشست شد، به آن سوی ساحل رفت و سراغ پیرزن را گرفت و از او پرسید: تو اکنون زن بسیار ثروتمندی هستی. من در تعجبم که چگونه با جابه جا کردن خاک و شن بی ارزش موفق شدی این همه ثروت برای خود جمع کنی. لطفا به من بگو راز تجارت تو در چیست؟ پیرزن با حیرت به ن
پادشاه ایران جمشید، شب بیست و نهم فروردین، در خواب دید ایران را آذین بسته اند اما هیچ کس را نمی شناخت. آدمها تن پوش دیگری داشتند. همه می دویدند، یکی گفت: اینجا چرا ایستاده ای؟! جشن نوروز به زودی فرا می رسد باید آن را با خویشاوندانت پاس بداری. جمشید با تعجب گفت: فردا جشن نوروز را آغاز می کنم. چرا امروز می دوید؟ آن مرد گفت: جمشید ده هزار سال پیش این جشن را بر پا نمود. زودتر به خانه ات رو که خویشاوندانت چشم بدر دارند. جمشید از خواب پرید و فهمید جشن نور
برای ایجاد انگیزه در کلاس اول خود میتوانید از داستانهای کوتاه استفاده کنید،
کلاس اولی ها علاقه بسیاری به شنیدن داستان دارند.
ایجاد علاقه به کلاس و مدرسه یکی از فنون یاد دهی -یادگیری برای بهبود کیفیت آموزش است.
برای مطالعه داستان کلیک کنید.
در بازگشت از کلیسا، جک از دوستش ماکس می پرسد: فکر می کنی آیا می شود هنگام دعا کردن سیگار کشید؟ ماکس جواب می دهد: چرا از کشیش نمی پرسی؟ جک نزد کشیش می رود و می پرسد: جناب کشیش، می توانم وقتی در حال دعا کردن هستم، سیگار بکشم. کشیش پاسخ می دهد: نه، پسرم، نمی شود. این بی ادبی به مذهب است. جک نتیجه را برای دوستش ماکس بازگو می کند. ماکس می گوید: تعجبی نداره. تو سئوال را درست مطرح نکردی. بگذار من بپرسم. ماکس نزد کشیش می رود و می پرسد: آیا وقتی در حال سیگار کش
باز آفرینی ضرب المثل دل که پاک است زبان بی باک است
بازآفرینی دل که پاکاست زبان بی باک است
یک داستان برای ضرب المثل دل که پاک است زبان بی باک است
داستان کوتاه دل که پاک است زبان بی باک

معنی خفته را خفته کی کند بیدار
انشا درباره ضرب المثل خفته را خفته کی کند بیدار
مثل نویسی آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است
داستان کوتاه درباره ضرب المثل خفته را خفته کی کند بیدار
تحقیق حسابداری منابع انسانی
دانلود تحقیق رشته حسابداری با موضوع حسابداری منابع انسانی در قالب فایل word و در حجم 36 صفحه. بخشی از متن: امروزه در بسیاری از کشورها، نیروی انسانی به عنوان یک منابع سرمایه‌ای مورد توجه مدیران تمامی واحدهای اقتصادی و نهادهای اجتماعی در جهت ارتقای سطح عملکرد ...
BluRay,The Little Drummer Boy 1968,دانلود The Little Drummer Boy,دانلود The Little Drummer Boy 1968 720p,دانلود انیمیشن The Little Drummer Boy 1968,دانلود انیمیشن The Little Drummer Boy با کیفیت 1080p,دانلود انیمیشن پسر کوچولوی طبل زن The Little Drummer Boy 1968,دانلود انیمیشن کوتاه,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Little Drummer Boy 1968,
ادامه مطلب
 دانلود میکس آهنگ های عاشقانه کوتاه و شاد جدید صوتی mp3 سال 2020 - 99
بهترین میکس عاشقانه کوتاه جدید 2020
برای این مطلب در وبلاگ یک موزیک پرطرفدارترین و زیباترین میکس عاشقانه شاد ، میکس عاشقانه شاد غمگین ایرانی به صورت گلچین شده با لینک مستقیم اماده دانلود می باشد
دانلود میکس عاشقانه غمگین
#میکس عاشقانه و غمگین ژاپنی (اسیر عشقت شدم) با کیفیت عالی · کامبیزصبا .... میکس عاشقانه بسیار زیبا با آهنگ غمگین ایرانی ❤/ دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند.
ادامه م
Ice Age,Ice Age: Continental Crack Up,اسکرت,انیمیشن کوتاه Ice Age Continental Crack Up,دانلود Scrat's Continental Crack-Up 720p,دانلود انیمه Scrat's Continental Crack-Up 2010,دانلود انیمه سقوط قاره ای اسکرت,دانلود انیمه کوتاه Continental Crack-Up 2011,دانلود انیمیشن Ice Age,دانلود انیمیشن Scrat's Continental Crack-Up Part 2,دانلود انیمیشن عصر یخبندان,سقوط قاره ای اسکرت,
ادامه مطلب
دانلود کتاب صوتی ملت عشق اثر الیف شافاک 

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی ملت عشق - الیف شافاک - کتابراهwww.ketabrah.ir › کتاب صوتی › داستان و رمان خارجیکتاب صوتی ملت عشق اثر الیف شافاک یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های رمان ترکیه، داستانی از دلدادگی و عشق است. ملت عشق در چند سال اخیر بیش از 500 بار به ...
دانلود کتاب صوتی ملت عشق با صدای پروین محمدیان - ناول ...novelcafe.ir › tag › دانلود-کتاب-صوتی-ملت-عشق-با-صدای-پروین-مدانلود رایگان رمان ملت
باید واسه چهارشنبه یه داستان کوتاه بنویسم ...
طرحم خیلی بلنده به درد یه داستان ۵۰۰۰ کلمه ای نمیخوره 
خاطرات بامزه یا جداب و جالبی که ممکنه تلخم باشه برام کامنت کنین شاید یه جرقه ای تو مخ داغونم بخوره ...
مغزم لااال شده...امروز
دانلود فیلم Lamp Life 2020
کیفیت : WEB-DL 1080p
ژانر : انیمیشن, خانوادگی, فانتزی, کوتاه
کارگردان : Valerie LaPointe
ستارگان : Ally Maki, Annie Potts, Emily Davis, Jim Hanks
سال : 2020
کشور : آمریکا
سازندگان : Valerie LaPointe
انیمیشنی کوتاه که داستان بو پیپ و بره هایش، بعد ناپدید شدن او در قسمت اول داستان اسباب بازی تا بازگشت دوباره اش در قسمت چهارم را روایت می کند...
ادامه مطلب
༺══᪥ᨎ᪥═ѕιgимαтє ༺══᪥ᨎ᪥══༻ Couple :Chanbaek.Kaisoo.Hunhan Genre :Romance.Fantasy.Dram Status : #کامل #فیک_بلند 85 Parts ( AfterStory)~ [ NC 18 ]

دانلود پی دی اف کامل داستان

پی دی اف کامل افتر استوری

دانلود فوتو بوک نوشته های اخر هر داستان

دانلود فایل زیپ پوستر ها

دانلود فایل زیپ فن ارات ها
در تاریخ 4 آبان 98 - نام داستان کوتاه : شیدایی یک بمب
1. داستانم برنده گواهی رسمی جشنواره شد
2. داستانم به عنوان داستان شایسته تقدیر در کتاب مجموعه داستان "مشق عشق" چاپ شد

برشی از داستان:
به نظرم گاهی وقت‌ها رفاقت یعنی رفیقت رو بکشی، قبل از اون که غم نامردی روزگار اون رو بکشه!- بازپرس: پس شما قاتل زنجیره‌ای هستی؟ زنجیره‌ای تر از همسایه‌تون.- من؟! نه! حقیقت اینه که من قاتل نیستم ولی کشتن آدم‌ها رو دوست دارم! تا حالا 33 نفر رو کشتم. با طناب، چاقو، اس
پازل بند کوتاه بیا
دانلود آهنگ جدید پازل بند به نام کوتاه بیا
Download New Music Puzzle Band - Kootah Bia
تنگه دلم خیلی ولی نمیارم به روت مقصر منم لعنت به من بار آخرم بودکه عاشق شدم ولی نبود دست خودم طرز نگات برگ برندت بودمیتونستم برم خیلی زودتر از این حرفا نشد راضی دلم اما که دل بکنهبار اولی که ما همو دیدیم دلم رفتو باید رد میشدم از تو مثل همهکوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بیاکوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بی
پازل بند کوتاه بیا
تنگه دلم خیلی ولی نمیارم به روت مقصر منم لعنت به من بار آخرم بودکه عاشق شدم ولی نبود دست خودم طرز نگات برگ برندت بودمیتونستم برم خیلی زودتر از این حرفا نشد راضی دلم اما که دل بکنهبار اولی که ما همو دیدیم دلم رفتو باید رد میشدم از تو مثل همهکوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بیاکوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بی
پازل بند کوتاه بیا
پازل بند کوتاه بیا
پرسشنامه هوش هیجانی فرم کوتاه فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: DOCXتعداد صفحات: 7حجم فایل: 33قیمت: 5000 تومانبخشی از متن:پرسشنامه هوش هیجانی فرم کوتاه بار - آن
فرمت : DOCX , WORD
تعداد سوالات : 43
روایی دارد.
پایایی دارد.
روش نمره گذاری دارد.
منابع دارد.

پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
دانلود کتاب داستان های ما جلد دوم
دانلود کتاب داستان های ما جلد دوم
عنوان کتاب : داستان های ما جلد دوم مولف : علی دوانی تعداد صفحات : بیش از 200 فرمت فایل : html درباره کتاب : پیشگفتار داستانهاى ما، چیزى نیست که اختصاص به صنف خاص و افراد مخصوصى داشته باشد. هر چند ما آنرا از منابع و مآخذ اسلامى ترجمه یا تلخیص و انتخاب نموده ایم ، ولى شما خوانندگان از ...
دریافت فایل
دانلود کتاب حقوق جزای عمومی 1 دکتر اردبیلی

دانلودفایل

Search ResultsWeb results[PDF]جزوه حقوق جزای عمومی - Ekhtebar.comhttps://www.ekhtebar.com › uploads › 2013/11 › JazaO...- Translate this pageعم. ا اندهمچون کتاب حقوق جزای. اوالنی. و. همچنین. کتاب. ومی. عم. حقوق جزای. دکتر. حسین ... )حقوق جزای عمومی. (1. شامل: کلیات ). تعریف، تقسیم بندی و منابع حقوق جزا( ... اردبیلی)منابع فقهی( را جزو منابع فرعی حقوق جزا می داند اما مرحوم دکتر نوربها جزو.دانلود کتاب حقوق جزای عمومی 1 دکتر اردبیلی pdfgeneral-criminal
If you are reading this, it is because your browser does not support the HTML5 video element.

خلاصه داستان : داستان درباره تیمی بسیار با استعداد و آموزش‌دیده‌ است که در سطح جهانی خدمات امنیتی و اطلاعاتی را به مشتریان خصوصی ارائه می‌دهند…

لیست دانلود
دانلود زیرنویس
دانلود فیلم
دانلود تریلر
پسر به دختر گفت: متن زیبایی است، تا من بروم آبی به صورتم بزنم تو آن را بخوان. در آن متن نوشته شده بود: خانم زرنگ! از این به بعد با هیچ پسری دوست نشو، اگر هم شدی، پیشنهاد رفتن به رستوران را قبول نکن! حالا این دفعه پول ناهار را حساب کن تا دفعه دیگر هوس دوستی با پسران و غذای مجانی نکنی! با این حال غذای خوشمزه ای بود. مرسی!
دانلودpdf کتاب حقوق جزای عمومی 1 دکتر اردبیلی

دانلودفایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب[PDF]جزوه حقوق جزای عمومی - Ekhtebar.comhttps://www.ekhtebar.com › 2013/11 › JazaOmumi-Ekhtebar.com_3.pdfعم. ا اندهمچون کتاب حقوق جزای. اوالنی. و. همچنین. کتاب. ومی. عم. حقوق جزای. دکتر. حسین ... )حقوق جزای عمومی. (1. شامل: کلیات ). تعریف، تقسیم بندی و منابع حقوق جزا( ... اردبیلی)منابع فقهی( را جزو منابع فرعی حقوق جزا می داند اما مرحوم دکتر نوربها جزو.دانلود کتاب حقوق جزای
در روزگاری نه چندان دور یک هیات از گرجستان برای ملاقات با استالین به مسکو آمده بودند. پس از جلسه استالین متوجه شد که پیپش گم شده است و به همین خاطر از رییس کا.گ.ب خواست تا ببیند آیا کسی از هیات گرجستانی پیپ او را برداشته است یا نه؟ پس از چند ساعت استالین پیپش را در کشوی میزش پیدا کرد و از رییس کا.گ.ب خواست که هیات گرجی را آزاد کند. اما رییس کا.گ.ب گفت: متاسفم رفیق، تقریبا نصف هیات اقرار کرده اند که پیپ را برداشته اند و تعدادی هم موقع بازجویی مرده ا
بر اساس یک داستان کوتاه از نویسنده یونانی آنتونیوس Toumanidis، و با الهام از پری دریایی کلاسی توسط کارلو Collodi، این فیلم در حال نوآوری داستان پینوکیو است.
داستان پینوکیو از قرون وسطی و سالهاس که ارائه شده است. در همین حال، در داستان جدید ، در نیویورک، کارل بوچلر کارآگاه با یک قاتل سریال با نام Geppetto روبرو خواهد شد که قربانیان خود را به پیکرهای انسانی تبدیل می کند. کارل، با کمک یک استاد مطالعات ایتالیایی، کشف می کند که داستان پری واقعی است و با خون ن
خانم معلم رو به شاگردهای کلاس اول گفت: بچه ها، حالا هر کس باید آخرین صحنه ای رو که دیروز یا دیشب تو منزلشون دیدن نقاشی کنه. زود باشین بچه های خوب. نیم ساعت بعد خانوم مشغول نمره دادن به نقاشی ها شد، بعضی از بچه ها خانواده شان را مشغول تماشای تلویزیون کشیدند، چند نفری میز شام را کشیدند و ... تا اینکه خانم با تعجب به نقاشی یکی از بچه ها خیره شد و پرسید: ببینم کوچولو، تو مطمئنی این صحنه رو توی خونه تون دیدی؟ و کودک شش ساله قسم خورد که دیده، خانوم سری ت
داستان کوتاه غوغای سکوت
غوغای سکوت
روزی
کشاورزی متوجّه شد ساعتش را در انبار علوفه گم کرده است. ساعتی معمولی
امّا با خاطره ای از گذشته و ارزشی عاطفی بود. بعد از آن که در میان علوفه
بسیار جستجو کرد و آن را نیافت از گروهی کودکان که در بیرون انبار مشغول
بازی بودند مدد خواست و وعده داد که هر کسی آن را پیدا کند جایزه ای دریافت
نماید.
کودکان به محض این که موضوع جایزه مطرح شد به درون انبار
هجوم آوردند و تمامی کپّه های علف و یونجه را گشتند امّا باز ه
« هر آنچه که می‌بینیم و می‌شنویم و حس می‌کنیم، بر ما تاثیر می‌گذارد. » ... شاید منم همینطور شدم ... الان که نگاه می‌کنم ... چقدر که شبیه این خانومی که توی انیمه « باغ کلمات» به تصویر کشیده شد ... شدم ... کسی که دیگه حس و حال هیچ کاریو نداره ... دیگه نمی‌دونه چیکار کنه ... اما یه روز ... یه روز ممکنه خیلی چیزا تغییر کنه ...
خب در مورد انیمه این که این انیمه برای سال 2013 هست و برای اوتاکوها قدیمیه اما من با این انیمه خاطره‌ها دارم و به نظرم انیمه‌ی کوتاه فوق
روند فعلی استفاده از منابع تجدیدپذیر، گرمایش جهانی و آلودگی زندگی روی زمین را با مشکل مواجه خواهد کرد
«پدرم کشاورز بود، مثل بقیه. البته اول با کار دیگری شروع کرد.» این بخشی از دیالوگی است که در ابتدای فیلم «میان ستاره ای» از زبان «مورف» می‌شنویم. داستان در یک ناکجاآباد آغاز می‌شود؛ جایی که همه کشاورزند و نوعی آفت تمام محصولات را از بین برده و ذرت تنها غذای باقی مانده است که بعداً معلوم می‌شود آن هم دوام چندانی ندارد. علاوه بر آن گرد و خاک ه
روند فعلی استفاده از منابع تجدیدپذیر، گرمایش جهانی و آلودگی زندگی روی زمین را با مشکل مواجه خواهد کرد
«پدرم کشاورز بود، مثل بقیه. البته اول با کار دیگری شروع کرد.» این بخشی از دیالوگی است که در ابتدای فیلم «میان ستاره ای» از زبان «مورف» می‌شنویم. داستان در یک ناکجاآباد آغاز می‌شود؛ جایی که همه کشاورزند و نوعی آفت تمام محصولات را از بین برده و ذرت تنها غذای باقی مانده است که بعداً معلوم می‌شود آن هم دوام چندانی ندارد. علاوه بر آن گرد و خاک ه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها